Відтепер англомовна версія програми Air Alert має голос американського актора Марка Гемілла. Він зіграв роль Люка Скайвоккера в кіносазі "Зоряні війни".

Варте уваги Повернення Криму: у Білому домі відповіли, чи стримуватимуть ЗСУ від наступу

Про які небезпеки повідомлятиме актор

Марк Гемілл повідомлятиме про п'ять видів небезпеки:

  • ракетний удар,
  • артилерійський обстріл,
  • вуличні бої,
  • радіаційна та хімічна загроза.

Крім того, як зазначають в United24, до сповіщень про скасування тривоги Марк Гемілл також додав знакові цитати із "Зоряних війн".

У соцмережах вже почали активно обговорювати цю новину.

Відчуйте Силу навколо себе... Ой, зачекай, це радіація, тобі слід прямувати до найближчого притулку для надзвичайних ситуацій, – написав один з користувачів.

Також у пуш-сповіщенні застосунку зʼявився заклик підтримати ЗСУ. Всі пожертви, зроблені через застосунок "Повітряна тривога", будуть переказані через United24 на закупівлю дронів для українських військових.

Як перейти на англомовну версію застосунку

Щоб змінити мову iPhone чи iPad, потрібно перейти у Параметри пристрою, обрати застосунок "Тривога!", обрати категорію мови і змінити на англійську.

Щоб змінити мову на Android-пристрої, Вам потрібно перейти у сам застосунок "Тривога!", обрати категорію Налаштування, потім натиснути на Мову додатку, і обрати англійську.

Війна в Україні: останні новини

  • Увага української сторони прикута як до дій, які здійснюються білоруськими військовими, так і до взаємодії білорусів з армією Росії. У Держприкордонслужбі заявили, що потрібно бути готовим до будь-якої ситуації.
  • У Міноборони Британії теж вважають, що білоруські війська, які проводять навчання, та російські підрозділи наразі навряд чи становлять силу, здатну здійснити новий успішний наступ.
  • Генштаб підтвердив вогневе ураження підрозділами Сил оборони 16 грудня кількох районів зосередження живої сили та військової техніки ворога, а також двох його складів боєприпасів у Запорізькій області. Втрати особового складу склали понад 150 поранених військовослужбовців, знищено 10 одиниць військової техніки різного типу.
  • Статистика втрат ворога щоденно поповнюється. І серед "двохсотих" є не лише нікчемні солдати, а й справжні головорізи та професійні військових.