Бартер, що наблизить перемогу

По-перше, це означає справжню деолігархізацію, бо наступної миті за Коломойським прилетить в Польщу спеціальний літак ФБР, а Укрзалізниця залюбки доправить його в Перемишль. Кажуть, у потягах УЗ зараз шикарна кава.

Не пропустіть На три погрози кремля Україна може відповісти двома батогами

Зараз американському правосуддю не дає дістатися до Бєні стаття української Конституції, яка не дозволяє видавати своїх громадян іншим країнам. А от видавати американському правосуддю громадян Ізраїлю чи Швейцарії ми можемо. І от зараз цікава історія, що вилетіти прямо з України хоч кудись просто неможливо, і для того, щоб дістатись безпечних юрисдикцій, потрібно спочатку виїхати в країну, яка одразу видає американцям потенційного волонтера Коломойського.

А по-друге, якщо Коломойський полетить розважатися в Штати, то зі Штатів, здається, на знак вдячності можуть за це прислати ще як мінімум 20 Himars, які вже будуть розважати росіян по всьому фронту. Хороша угода вийде. А якщо поторгуватися, то можна і пару ракет на 300 кілометрів на додачу отримати. То ж вийде, що Коломойський нарешті знову стане патріотом і допоможе таки пощупати на міцність кримський міст.

Три докази того, що Коломойський за бортом

І ні, це не спроба Коломойського уникнути закону про олігархів. Бо закон про олігархів не робить різниці між громадянами України і громадянами інших країн. Учіть матчастину.

Радимо З любов'ю від ЗСУ та США: окупанти у Криму скоро можуть отримати "палкі" привіти

І ні, це не спроба Коломойського уникнути відповідальності від українського правосуддя. Бо з українським правосуддям пан Коломойський вміє працювати і так. А для українського суду байдуже, знову-таки, чи ти громадянин України чи громадянин Ізраілю.

І ні, Коломойський сам би ніколи не поставив під загрозу власне українське громадянство. Бо воно є тим єдиним, що рятує його від Дяді Сема.

Варте уваги – Зеленський доручив розробити іспит для здобуття українського громадянства: дивіться відео