3 грудня у Петербурзі на Іринівському проспекті спалахнула сильна пожежа на авторинку. Повідомляється, що осередком займання став відділ автомобільних масел. Про це повідомляють російські ЗМІ.

До теми У Польщі вщент згорів будинок, де жили українські біженці: моторошні фото

Що відомо про пожежу

Повідомлення про пожежу надійшло о 17:27 за місцевим часом. Причина займання ще невідома. Вогонь охопив площу 500 квадратних метрів.

За словами очевидців, полум'я настільки сильне, що виривається на дорогу. На місце відправили 35 пожежників, а потім туди додатково приїхали ще 5 пожежних машин.

В одноповерховій, розміром 60х70 метрів, будівлі автоцентру відбувається горіння на площі 500 квадратних метрів,
– заявили в МНС Росії.

У відомстві також встигли повідомити, що даних про постраждалих чи загиблих не надходило.

Пожежа на авторинку в Петербурзі: дивіться відео

Вогонь розростається

ЗМІ повідомляють, що пітерську пожежу не можуть загасити й вона лише набирає обертів – вогонь перекидається на сусідні будівлі.

Площа пожежі на Іринівському ринку в Петербурзі продовжує збільшуватися, за інформацією екстрених служб, труднощі в гасінні пов'язані зі зберіганням на складських приміщеннях великої кількості горючих матеріалів та автомасел. Вогонь зараз переходить на сусідні прибудови,
– мовиться у повідомленні.

Марафон пожеж у Росії продовжується

  • Зауважимо, що останнім часом у Росії пожежі ледь не щодня. Зокрема 1 грудня під Москвою палало підприємство з виробництва пластику.
  • 30 листопада палалв "синім полум'ям" склад пластику у Волгограді.
  • Того ж дня відбулась ще одна масштабна пожежа у Пермі. Там вогонь охопив ТЕЦ-9, через що є постраждалі та щонайменше одна жертва, а також у торговому центрі "Взльотка Plaza" у Красноярську. Через це довелося перекрити навіть 2 вулиці для проїзду.
  • Палали й резервуари з нафтопродуктами у Брянській області, для тушіння яких направили понад 80 рятувальників, 30 одиниць техніки, а також пожежний потяг.