Про це постійний представник Росії при ЄС сказав в інтерв'ю німецькому телеканалу.

Важливо Уряд Польщі готує робочу групу, щоб приймати біженців з України

За його словами, наступного тижня, або за тиждень, або в наступному місяці ескалації також не передбачається. Коментуючи тезу про швидке вторгнення в Україну, Чижов також наголосив на відсутності підстав для подібних суджень.

Коли ви висуваєте звинувачення, особливо дуже серйозні звинувачення на адресу Росії, ви також зобов'язані надати докази. Інакше вони є наклепом,
– зазначив він.

Ймовірно, десятки тисяч російських військ та техніки біля українських кордонів, які стягнула Росія, не є для Чижова доказами. Разом з цим постпред Росії при ЄС знову закликав країни Заходу серйозно поставитися до актуальних "проблем безпеки", на які вказує Москва.

Додамо, що зі схожою заявою виступила і голова Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко. Вона сказала, що Росія нібито "готова на все, щоб війни з Україною не було – ні сьогодні, ні завтра, ні післязавтра".

Цікаво У Кремлі цинічно рекомендували українцям завести будильники на час "ймовірної атаки" Росії

Додамо, що 15 лютого Росія повідомила про завершення низки військових навчань. Зранку 16 лютого міноборони Росії показало відео відведення військової техніки Південного військового округу у місця постійної дислокації.

Водночас Джо Байден заявив, що Сполучені Штати поки що не зафіксували відведення військ Росії від українських кордонів. Туди стягнули 150 тисяч військових держави-агресорки.

Канада надасть Україні летальну зброю: дивіться відео