В Офісі Президента пресконференцію анонсували 17 травня. Водночас формат події спершу тримали у таємниці. Радник глави ОП Михайло Подоляк пообіцяв журналістам лише, що це буде "велика і детальна розмова".

Актуально Новий старий президент: чого досяг Зеленський за два роки каденції

У процесі пресконференції Зеленський має обговорити рішення, які необхідно ухвалити протягом третього року його президентства.

Пресконференція Володимира Зеленського: трансляція

Зібрались "юрби журналістів"

На пресконференцію Володимира Зеленського акредитували 100 видань та близько 200 журналістів. Про це повідомила очільниця Директорату з питань інформаційної політики ОП Ірина Побєдоносцева, пише "Бабель". До речі, чиновниця також додала, що Юлія Мендель продовжує працювати в Офісі Президента, але у міжнародному напрямку.

Від журналістів вимагали дотримання протиепідеміологічних правил, усім міряли температуру.


Зеленський на пресконференції / Фото Анни Брикової, 24 канал


Журналісти біля підприємства / Фото Анни Брикової, 24 канал


Місце, де відбувається пресконференція / Фото Анни Брикової, 24 канал

Перед пресконференцією були протести

Біля входу на держпідприємство зібрались учасники акції "Ідемо спитати Зеленського". За попередньою інформацією, це були родичі звинувачених у справі про вбивство Павла Шеремета, інформує "Сьогодні".

Пресконференція у 2020 році: головне

  • З нагоди першої річниці свого президентства Володимир Зеленський також давав велику пресконференцію.
  • Вона відбувалася у розпал пандемії, тому боротьба з коронавірусом була однією з пріоритетних тем. Зокрема, Зеленський говорив про допомогу медикам, вихід з карантину та фінансову допомогу населенню.
  • Окрім того, український лідер говорив про війну на Донбасі, переговори з Росією та повернення в Україну бранців Кремля.
  • Під час пресконференції Зеленський також похвалився результатами проєкту "Велике будівництво" та анонсував створення Інвестиційного офісу.