За його словами, це може призвести до "ядерного Армагеддону". Радєв додав, що Захід уже перейшов "червоні лінії".

Дивіться також США можуть розширити дозвіл на удари по Росії: в Білому домі зробили заяву

Президент Болгарії побоюється відповіді Росії

Радєв вважає, що надання дозволу на удари по території Росії західною зброєю призведе до "ескалації".

Участь НАТО в цьому конфлікті на всіх рівнях є секретом полішинеля, який стає дедалі очевиднішим. Ця залученість поглиблюється і загрожує ризиком неконтрольованої ескалації. Це означало б ядерний Армагеддон,
– сказав він.

Президент Болгарії також прокоментував відправку іноземних інструкторів до України. Він вважає, що через ці рішення "червоні лінії вже перейдено"

Варто зазначити, що від самого початку повномасштабного вторгнення Росії, Радєв невпинно підігравав російській пропаганді і повторював, що болгарська допомога Україні означатиме, що його країна "теж залучена у війну".

Від самого початку вторгнення РФ в Україну Радєв повторював тези кремлівської пропаганди. Він повторює проросійську тезу про те, що болгарська допомога Україні означає, що його країна "теж залучена у війну".

Дозвіл на удари по Росії західною зброєю: останні новини

  • Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відзначив рішення союзників надати дозвіл на удари по території Росії їх зброєю та анонсував продовження.
  • Водночас у Кремлі традиційно вирішили відповісти погрозами на рішення Заходу. У міністерстві закордонних справ Росії заявили про "фатальні наслідки" та "серйозну відсіч" у разі ударів західною зброєю по території Росії.
  • Зауважимо, що в Польщі не проти ударів по Росії зброєю Заходу. Зокрема, заступник міністра оборони Польщі Цезарій Томчик заявив, що "не повинно бути обмежень".