Голова благодійного фонду "Русь сидящая" Ольга Романова розповіла 24 Каналу, що Надєждін заявив: все, що від нього вимагалось, він вже зробив. Далі він не збирається брати участь у жодній передвиборчій кампанії.

Читайте також "Подарунок для Путіна на вибори": Forbes пише, що вороги прагнуть до березня захопити Куп'янськ

"Халіф на годину"

Надєждін не планує ставати політиком, адже він все зрозумів та сильно "обпікся".

Він свій номер відбув. Надєждін чудово розуміє, що його не зареєструють кандидатом в президенти. Ба більше, він не збирається за це взагалі боротися,
– наголосила голова благодійного фонду "Русь сидящая".

Надєждін залишиться "Халіфом на годину", і ця година вже закінчилася. Після усього цього він повернеться до свого природного стану – депутата, політика 3 – 4 ешелону, відомого лише спеціалістам в політології. Хоча висування кандидатом в президенти – це "ядерний вибух" в його кар'єрі.

"Як продемонструвала передвиборча кампанія та Борис Надєждін, рано чи пізно влада в Росії впаде комусь під ноги. Це відбудеться внаслідок великої бійки за трон. Підбере цю владу якась досить випадкова людина, наприклад, Надєждін чи Катєрина Дунцова", – припустила Романова.

Майбутній президент Росії вже серед нас

Зрештою Владімір Путін став такою ж абсолютно випадковою людиною в політиці, яку обрав олігарх Борис Березовський разом з донькою Бориса Єльцина – Тетяною Дьяченко та політиком Анатолієм Чубайсом.

"У Росії влада не перейде нікому в результаті виборів. Спочатку демократія, а потім вже вибори, а не навпаки. Тиран не може влаштовувати демократичних виборів – ніколи такого не було. Рано чи пізно в Росії якісь зміни відбудуться – в результаті великої крові та війни, але майбутній нормальний президент Росії вже живе серед нас", – впевнена Ольга Романова.

Участь Бориса Надєждіна у виборах президента Росії: що відомо

  • Один з головних імовірних конкурентів Владіміра Путіна на виборах передав до російського ЦВК 31 січня 105 тисяч підписів на свою підтримку. Центрвиборчком протягом 10 діб має ухвалити рішення щодо реєстрації Надєждіна кандидатом в президенти.
  • Водночас у ЦВК зазначили, що понад 15% підписів, які зібрав Надєждін, є забракованими. Відповідно до закону Росії, відсоток таких підписів не має перевищувати позначку 5%.
  • Також робоча група ЦВК рекомендувала не допускати Надєждіна до участі в президентських виборах через велику кількість забракованих підписів. Надєждін наголосив, що планує "відбивати" підписи.