Про це 24 каналу повідомили в Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Водночас російська правозахисниця Тетяна Щур, яка займалася справою незаконно ув’язненого Олега Сенцова в 2015 році, повідомила, що також поки не має підтвердження.

Тільки що дізналася, чекаємо новин від адвоката. Не поспішайте. Але це гарна новина. Хоча причини припинення голодування Олегом Сенцовим можуть бути поганими. Чекаємо,
– відповіла Тетяна Щур 24 каналу.

Нагадаємо, вранці 5 жовтня видання Meduza повідомило, що заступник директора російської федеральної служби виконання покарань Валерій Максименко заявив, що засуджений Росією український режисер Олег Сенцов припинив голодування. "Кращі дієтологи Москви розробили для нього спеціальну дієту для виведення його з голодування", – сказав Максименко.

28 вересня стало відомо, що Сенцова із колонії в Лабитнангі відправили до міської лікарні. Федеральна служба виконання покарань Росії оприлюднила фото, на якому видно, наскільки сильно схуд український режисер за час голодування у російському полоні. 2 жовтня адвокат українського політв'язня Олега Сенцова Дмитро Дінзе заявив, що стан здоров'я його підзахисного і далі погіршується, у нього розвивається гіпоксія.

За що в Росії засудили Олега Сенцова?Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.