Таку думку 24 Каналу озвучив ексспівробітник КДБ і Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов. За його словами, якщо Пригожина не вб'ють, то він стане наступним президентом Росії.

Дивіться також Військовий переворот чи піар-акція Пригожина: що відбувалось у Росії

"У нього вертоліт впаде чи ще щось станеться. Пригожин – приречена людина, тому що він злякав Путіна. А Путін не пробачає людям, які його лякають. Пригожин змусив Путіна визнати свою провину та дати задню. Зараз він не буде поспішати, а дасть Пригожину заспокоїтись, знизити рівень безпеки. Я думаю, Пригожина вб'ють до кінця цього року", – вважає він.

Пригожин має страшний компромат на Путіна

Жирнов зазначив, що Путін пробачав Пригожину дуже багато речей, які б не зміг пробачити комусь іншому. На його думку, їх пов'язують особливі стосунки. Не виключено, що керівник вагнерівців має компромат на диктатора.

Можливо, у Пригожина є якийсь компромат на Путіна. Можливо, вони разом спали, можливо, з хлопчиками спали, а у Пригожина є ці відео, якими він погрожує Путіну. Є у нього якийсь страшний компромат,
– припустив ексагент КДБ.

Жирнов про заколот Пригожина: дивіться відео

Номінальний президент

Ексспівробітник Служби зовнішньої розвідки Росії підкреслив, що своїм бунтом Пригожин показав всьому світу, що у країні-агресорці не нема президента, не діють жодні закони, нема навіть самої держави.

Пригожин підтвердив те, що у Росії не існує держави та президента Путіна. Є номінальний дід-пердун, який сидить у бункері, час від часу звідти вилазить, не завжди сам, а у вигляді двійників, щось говорить, але нічого не вирішує. Є виконувач обов'язків президента Пригожин,
– сказав Жирнов.

Бунт вагнерівців: головне

  • Увечері 23 червня Євгеній Пригожин заявив, що нібито за наказом міноборони Росії регулярні війська обстріляли тилові позиції вагнерівців. Для особистого контролю Сєргєй Шойгу буцімто приїхав до Ростова. Пригожин оголосив, що "винні будуть покарані" й оголосив міноборони війну.
  • У ніч на 24 червня вагнерівці безперешкодно рухались Ростовом-на-Дону, захопили всі військові об'єкти в місті, включно з аеродромом. Найманці Пригожина досягли швидкого успіху й у Воронежі. Станом на 17:00 24 червня російські ЗМІ заявили, що пригожинці перебували у Московській області, за приблизно 200 кілометрів до столиці Росії.
  • Білоруський диктатор Алєксандр Лукашенко повідомив, що проводив перемовини з Пригожиним, аби врегулювати конфлікт. Згодом сам Пригожин офіційно заявив, що розвертає колони і зупиняє заколот. Вагнерівці мали повернутися до польових таборів.
  • Речник Кремля Дмітрій Пєсков розповів, що з Пригожина знімуть усі звинувачення, але він поїде до Білорусі. Інші деталі наразі невідомі.
  • Радник голови ОПУ Михайло Подоляк вважає, що Пригожина ліквідують. Він наголосив на позитивному моменті заколоту Пригожина – ці події принизили Путіна та кремлівське керівництво, продемонстрували, що російська влада більше не має монополії на насильство.