Таку думку 24 каналу висловив військовий оглядач Денис Попович. Окрім того, що Прігожин агітує ув'язнених їхати на війну в Україну, він також збирає людей у самій Росії.

Читайте також "Це скоріше Прігожин може назначити кимось Путіна": якою буде нова політична конструкція Росії

Зокрема, власник ПВК "Вагнера" анонсував створення "народного ополчення" на території Бєлгородської області.

Прігожин створює власну армію. Його бойові загони – фактично альтернативна армія у Росії, яку він використовує у власних інтересах і частково в інтересах російської держави,
– зазначив Попович.

Навіщо Прігожину власна армія

За словами військового експерта, власне військо потрібне Прігожину з 2 причин.

  • По-перше, власник ПВК "Вагнера" намагається підтримати Росію у бойових діях, зокрема навколо Бахмута.
  • По-друге, Прігожин створює підґрунтя для своєї діяльності або для діяльності в чиїхось інтересах на той випадок, коли влада в Росії зміниться.

До чого готується власник ПВК "Вагнера"

Як зазначив Попович, у Росії всі чудово розуміють, що війна програна, принаймні на цьому її етапі.

Рано чи пізно станеться так, що Путін буде змушений піти з посади. Він або буде зміщений, або сам захоче передати комусь владу для того, аби піти більш-менш почесно,
– наголосив військовий експерт.

Він додав, що це станеться так чи інакше, тому власник ПВК "Вагнера" намагається підготуватися до цього моменту.

"Прігожину або самому потрібно буде посісти якесь чільне місце в ієрархії майбутньої російської влади, або ж стати інструментом для когось, хто скористається цим", – додав Попович.

Може бути цікаво – Прігожин знайшов нових зеків: дивіться відео

Активність ПВК "Вагнера" та Прігожина: останні новини

  • Поблизу Лисичанська російські найманці з ПВК "Вагнера" зводять оборонну лінію. Тим часом російські ЗМІ заявили, що це "лінія Вагнера", яка нібито завадить українським захисникам прорватися в цьому районі.
  • Також росіяни зводять "лінію Вагнера" у регіонах, що межують з Україною. Так звані захисні споруди почали з'являтися, зокрема, в Бєлгородській та інших областях.
  • Як зазначили в американському Інституті вивчення війни, Євгеній Прігожин суперечить Кремлю та продовжує сіяти розбіжності в уряді Росії.