Про це він написав у своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Втручання Росії у ситуацію на Закарпатті створює небезпеку для всієї Європи, – Клімкін

Лайош Бокрош вважає, що заяви тамтешнього МЗС про те, що в Україні триває кампанія ненависті проти угорців, не відповідають дійсності. Чиновник також переконаний, що цю кампанію якраз веде Будапешт. Хоч він і не підтримує заборону подвійного громадянства, проте вважає, що потрібно дотримуватись закону. А в Україні закон забороняє подвійне громадянство. Водночас екс-міністр називає угорську дипломатію нечесною, підступною та показною.

"Що це за подвійні стандарти? Віроломно прислуговуєте Путіну шляхом ініціації угорської державної кампанії ненависті проти знекровленої та ослабленої через агресію російської держави України?", – наголосив Бокрош.

У чому суть "паспортного скандалу"?У вересні 2018 року стало відомо, що на Закарпатті українцям видають угорські паспорти. Зокрема, з'явилось відео, як в угорському консульстві у Берегові місцеві жителі отримують громадянство сусідньої держави та присягають їй на вірність. Це викликало гучний дипломатичний скандал. Однак згодом у ЗМІ з'явилась інформація, що у Берегові українцям насправді не видавали угорських паспортів, а на відео зафіксовано лише один із етапів для отримання громадянства Угорщини. Голова МЗС України Павло Клімкін зазначив, що проблема скандалу з видачею угорських паспортів у Береговому полягає не тільки в самому факті видання документів, а й у вимогах приховати це від української влади.