Про це 24 Каналу розповів радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк. За його словами, і прогнози Буданова, і інших керівників українських відомств не є надто оптимістичними. Вони ситуативні на певний момент, виходячи з можливостей України та Росії.

До теми "Червона лінія": у Білому домі пояснили, як Путін трактує повернення Криму

Це – об'єктивні прогнози. Але питання в тому, що подекуди ресурси міняються,
– зазначив Подоляк.

Чи закінчиться війна у 2023 році

Як наголосив Подоляк, з плином часу ситуація може змінитися, тому й прогнози коригуються. До прикладу, якби Україна отримала допомогу далекобійними ракетами влітку 2022 року, то війна була б зовсім іншою. Також, якби Росія не проводила мобілізацію, щоб закидати фронт тілами, то ситуація відрізнялася б від нинішньої.

Подоляк впевнений – якби Захід максимально швидко надав би Україні усю необхідну зброю, то ЗСУ провели б наступальну операцію. І усі ми наблизилися б до фіналізації війни.

Дивіться інтерв'ю з Михайлом Подоляком на ютубі 24 Каналу

Ці прогнози є об'єктивними з певними календарними корекціями. Мені видається, якщо все-таки наші партнери дадуть нам максимально швидко все що необхідно, то ми будемо "модерувати" і календар війни. Можемо суттєво пришвидшити фіналізацію. Це може бути осінь цього року. Але це може бути і повністю цей рік,
– зазначив Подоляк.

Україна буде звільняти Крим від окупантів