Насамперед проблема з тим, як небайдужі дістануться до столиці.

“Скорочення вагонів на Київ, на нашу думку, свідчить про те, що влада не бажає, щоб люди мали можливість у випадку ось таких протестів брати в них участь шляхом того, аби викупити у них кілька вагонів. І те, що стосується автобусів - ні для кого не секрет, що якщо до будь-якого автоперевізника звернутися, їм всім чітко говориться - якщо вони будуть везти людей на Київ - вони позбудуться ліцензії і нікуди вони не доїдуть”, - розповідає організатор акції Олександр Данилюк.

Відтак людей до столиці, замість потягів та рейсових автобусів, доправлятиме, так званий, "Автофронт" - активісти на автомобілях, які готові безкоштовно підвезти усіх небайдужих.

“Будемо сприяти пересуванню цих людей, які співчувають цьому руху, бачать що відбувається в країні, що відбувається з бензином і гречкою. Їм страшно сидіти вдома, вже кудись хочеться їм втекти або виїхати, ну в нашому випадку - до Києва”, - каже активіст "Автофронту" Олег (Одеса).

Проте в "Укрзалізниці" спростовують звинувачення активістів. Кажуть - квитків не бракує, до того ж наводять конкретні цифри.

“13-го, до вашого відома, на поїзд Чоп-Київ - 13% населеність поїзда, 294 місць у вільному продажу. Я не знаю, що там Вам говорять, Ви запитуйте у кожного окремо, тому що найчастіше інформація така - немає місць, приходять чи телефонують, а потім ставиш питання - на який напрямок, секундочку, тут не все так гладко”, - каже заступник начальника пасажирського управління "Укрзалізниці" Ігор Бреус.

Є ще одна перешкода “гнівному” протесту - як повідомили “24 каналу”, у столичній Адміністрації письмових запитів на проведення масових акцій 14 травня офіційно не надходило. А відтак “День гніву” може стати незаконним. Організатори ж сподіваються на своїх симпатиків у парламенті, які під виглядом зустрічей з виборцями керуватимуть ходом акції. Однак, кажуть у столичній міліції, правоохоронці будуть пильно стежити за скупченнями активістів.

“Влада повинна дозволити або заборонити - і якщо заборонити - то звернутися до суду. У будь-якому разі міліція буде ставитися до учасників толерантно, проте в рамках чинного законодавства і в рамках своєї компетенції. Якщо громадяни будуть порушувати порядок - то міліція буде реагувати - затримувати і притягувати до відповідальності”, - сказав представник ГУ МВС у м. Києві Володимир Дмитренко.

Нагадаємо, 14 травня активісти в Україні оголосили “Днем гніву”. Охочі виступити проти владної політики зберуться у столиці - під Верховною Радою, у регіонах - під райадміністраціями. У Києві навіть планують розбити наметове містечко і зробити акцію безстроковою. Мета - припинення повноважень Президента та парламенту.

На противагу чи у підтримку - але вже за кілька днів після “Дня гніву” у столицю з’їдуться і підприємці. 19 травня київськими вулицями пройде весняний марш-протест в рамках акції "Вперед". До слова, цю акцію також курують народні депутати.