Цей найромантичніший тренд добре поєднується з будь-якими тканинами, фактурами та стилями. При виборі мережив, варто робити ставки на унікальність малюнку.
Мені подобаються різні варіації підбирання підкладки для таких тканин. От подивіться Скарлет – шикарна зелена сукня. А тепер уявіть, якщо підкладка була б іншого кольору, вона заграла б іншими барвами. Гра на контрасті дає можливість максимальної кількості варіацій.
Дизайнери світу пропонують різні мережива із крупними та дрібними орнаментами, різними візерунки від квітів до павутиння чи портрету. Кокетливі, романтичні, екстравагантні, шикарні, елегантні – безліз образів, які можуть зробити саме такі матеріали. Одним словом суцільне запаморочення:)
Провідні марки одягу на весну-літо 2011 акцент зробили саме на мереживо та гіпюр, і думаю, вони не прогадали.
Будь-який діловий костюм стає м’якішим, коли вдягнути замість блузки – цікаву мереживну кофтинку. Або навпаки на напівпрозору сукню накинути шкіряну куртку. Навіть звичайна малесенька вставка – може повністю змінити сукню, і зробити її най-най серед інших.
Найцікавіше, що мереживо та гіпюр почали активно використовувати у різних аксесуарах. Ну от подивіться на ці кеди. Ну кого вони можуть лишити байдужими?
Навіть на цьогорічному показі Elie Saab використав для своїх неймовірних суконь саме взуття із прозорих павутинчастих тканин.
А бачили манікюр з мережива? Голлівудські модниці активно його демонструють на усіляких заходах. І скажу, він виглядає дуже ефектно.
Трохи попорпавшись в історії, знайшла, що законодавицею моди на мереживо стала французька королева Анна Бретонська. У 1499 році на весілля із Людовіком XII вона вдягнула білу інкрустовану мереживом сукню. Мало того, що після весілля аристократія почала доповнювати свій гардероб неймовірно гарним матеріалом, так з того часу на весілля почали вдягати білі сукні. (до того вважалось, що білий – траурний колір).
У ті часи, лише заможні могли собі дозволити такі сукні…
А що заважає зараз виглядати, як королева чи принцеса? :-)