Про це у своєму телеграм-каналі 2 березня розповів командир групи Роберт Бровді.

Дивіться також Росія хоче взяти Бахмут до передачі нам західної техніки, – воїн ЗСУ

2 березня посеред ночі підрозділ "Птахи Мадяра" отримав бойове розпорядження негайно вибути з Бахмута до нового місця бойових дій. Які причини переведення з Бахмута, коли ми провели тут 110 днів чергувань? Я, перш за все – військовий, тому не коментуватиму накази командування оборони Бахмута,
– сказав Роберт Бровді.

Він додав, що і далі продовжить збирати кошти для придбання необхідного для аеророзвідки обладнання, яке закуповують завдяки фінансовій підтримці небайдужих українців.

Генштаб ЗСУ та оперативне командування "Схід" наразі не коментували інформацію про відкликання підрозділу повітряної розвідки з Бахмута.

Актуально про ситуацію біля Бахмута

  • 28 лютого командир підрозділу "Птахи Мадяра" Роберт Бровді розповів, що російські війська намагаються оточити місто.
  • У звіті Інституту вивчення війни за 2 березня йдеться, що окупанти дещо зменшили зусилля щодо оточення Бахмута з Південного Заходу, а також із Північного Сходу. Натомість намагаються чинити тиск на українські війська, щоб вони тактично відступили через трасу Т0504.
  • Генштаб у ранковому зведенні прозвітував, що загарбники продовжують штурмувати Бахмутський напрямок. Захисникам вдалося відбити атаки у районах Оріхово – Василівки, Дубово – Василівки, Григорівки, Богданівки, а також Бахмута.

До теми Сили оборони відбили 85 атак, біля Бахмута інтенсивний наступ: карта бойових дій 3 березня