Воєнні чинники цього очевидні. Такою ж очевидною вже є кремлівська мрія про виграш часу для фіксації анексії новоокупованих територій України.

Читайте Спалитися по повній: друг путіна проговорився, чого насправді хоче кремль

План росії провалився

Спроба вмонтувати припинення вогню, тобто перемир'я, в зернову тему під час стамбульських зустрічей не вдалася через позицію України. Роздратування цією невдачею вилилося в демонстративний ракетний удар по Одеському порту. За збоченою логікою рф, це є "примушування до припинення вогню". Такими ж будуть російські провокації, якщо судна з українським зерном підуть з українських портів.

Але справа не тільки й не стільки в цьому. росія розпочала стратегічний розворот на Південь та Схід – Азію й Африку. рф зрозуміла та погодилася з тим, що її вже "виключили з Європи". І вона вже не ототожнює себе з Європою та Західним світом і – це найважливіше – не збирається туди повертатися. Для цього розвороту потрібен час – і в політиці, і в переконструюванні всієї економічної логістики.

Тим більше, що в росії також зрозуміли, що скасування санкцій не буде. А щоб мати цей час – потрібні перемовини та припинення вогню.

Важливо Думали, що вони вдома: росіяни ганебно облажалися на Херсонщині

Мрії кремля

У рф вже знають, що відносно України механізм ракетного примусу до перемовин та перемир'я не спрацює. Тому на перший план вийшли сподівання на те, що спрацює механізм газового примусу Європи, яка – за кремлівськими мріями – є "слабкою ланкою" і має примусити до припинення вогню Україну.

Звичайно, що рф буде намагатися використати для цього внутріполітичну ситуацію в Європі та США та посилювати потенційне невдоволення європейських виборців всілякими улюбленими економічними капостями.

Звичайно, що для порушення єдності ЄС та НАТО в рф будуть намагатися посилено використовувати лідерів Угорщини та Туреччини з їхніми синхронними закликами змінити ставлення до путіна. А паралельно спробують посилювати потенціал та вплив БРІКС та ШОС та нарощувати антизахідну кампанію в Африці та Азії.

Для перемоги в Великій війні XXI століття варто аналізувати та оцінювати будь-які сучасні події та місце України та Західної цивілізації в саме такому ширшому світовому контексті. Й, звісно, готуватися до російського шантажу Європи.

Також цікаво – У бункері путіна точаться бої: дивіться відео