Коли з'явилася новина, на болотах почалося виття. Російські пропагандисти почали змагатися, хто видасть більшу маячню. Зокрема, речниця російського МЗС назвала ордер "рецептом на арешт". Долучилася до істерики й пропагандистка Сімоньян. Її заяви поширили росЗМІ, інформує 24 Канал.

Зверніть увагу Суд у Гаазі видав ордер на арешт Путіна

Сімоньян, яку Гаага також зачекалася, погрожує ракетним ударом по столиці тієї країни, яка заарештує Путіна. Вочевидь, пропагандистка має на увазі ядерний удар.

Це рішення Міжнародного кримінального суду є історичним. В Офісі генпрокурора вже наголосили, що тепер бункерний дід отримав офіційний статус підозрюваного у скоєнні міжнародного злочину. Його мають заарештувати на території 122 країн світу, які ратифікували Римський статут.

В Офісі Президента наголосили, що це – тільки початок. Путіна підозрюють у скоєнні воєнного злочину. Зокрема, мовиться про незаконну депортацію та переміщення дітей із окупованих територій України до Росії.

Окрім того, МКС видав ордери на арешт Марії Олексіївни Львової-Бєлової – уповноваженої президента Росії у справах дитини.