Американські спецслужби поки не знайшли підтверджень того, що очільник Кремля планує заходи, подібні до тих, яких Росія вживала на виборах 2016 і 2020 років, спрямованих на підтримку Трампа. Однак з огляду на антипатію Путіна до Заходу і його неодноразові "нападки" на Україну, втручання Росії у чергові вибори у США може бути цілком ймовірною ціллю тирана.
Читайте також Орбан грає свою особливу гру, – аналітик про позицію Угорщини
Підтримка України – пряма образа Путіна
У розвідці зазначають, що напруга у відносинах між Вашингтоном і Москвою досягла рівня, небаченого з часів закінчення холодної війни. Білий дім продовжує збільшувати військову допомогу Україні, яка чинить рішучий опір російським силам. США допомогли ввести глобальні санкції, що завдали непоправної шкоди російській економіці, і Путін міг сприйняти це, як пряму образу.
Майже непевно виснажені російські сили після атаки на Україну підсилять свою гібридну тактику, щоб посіяти хаос проти нас та решти країн-союзників,
– вважає очільник Альянсу з забезпечення демократії (ASD) Девід Сальво.
До слова, для США не секрет, що Росія часто намагалась поширювати дезінформацію і прокремлівські наративи, використовувала кібератаки для підриву Західних урядів та намагалась втрутитись у демократичні вибори в інших державах.
Зазначається, що наразі високопоставлені представники розвідки США розробляють план створення нової інституції – центру, уповноваженого Конгресом, який зосередиться на протидії кампаніям іноземного впливу у США, зокрема з боку Росії та Китаю.