Про це 24 каналу розповів білоруський дипломат Павло Латушко. Путіну недостатньо того, що робить самопроголошений президент.

До теми Про вторгнення він не думає, – Денисенко назвав умову, за якої Лукашенко може вступити у війну

За словами Латушка, немає сумнівів, що Лукашенко є злочинцем, який допомагає Росії у війні проти України. Однак очільник Кремля чекає від нього більшого.

Путін незадоволений Лукашенком, його роллю у війні проти України,
– зазначив дипломат.

Путін виставив Лукашенку ультиматум

Як зауважив Латушко, якщо оцінювати відносини Путіна та Лукашенка впродовж останнього часу, то варто звернути увагу на їхню зустріч у Сочі, яка відбулася 23 травня. Ця ситуація є цікавою, адже у публічному просторі фактично немає інформації про те, що вони обговорювали понад 5 годин.

Однак повернувшись з Сочі, Лукашенко протягом 2 днів не з'являвся на екранах й фактично був відсутній у медійному просторі.

Згідно з тими свідченнями, які я маю, він зібрав нараду у своїй домашній резиденції з близькими соратниками й почав обговорювати те, що йому сказав Путін. Зважаючи на різні джерела, скоріш за все вони обговорювали ультиматум, який йому виставив Путін,
– додав Латушко.

Дії Білорусі на тлі війни в Україні: останні новини

  • За даними Генштабу ЗСУ, у Білорусі до 31 серпня ввели тимчасові обмеження на в'їзд та перебування у прикордонних з Україною Брагінському, Лоївському та Хойницькому районах Гомельської області.
  • У район населеного пункту Лунінець Брестської області переміщено дивізіон ОТРК "Іскандер-М". Через це загроза ударів з боку Білорусі не зникає.
  • Олександр Лукашенко вирішив створити підрозділи "народного ополчення". До їхніх функцій входитиме збільшення кількості "захисників" Білорусі вдвічі.
  • Олександр Лукашенко вкотре висловив занепокоєння через нібито плани НАТО забрати Західну Україну.
  • За даними української розвідки, участь у війні проти України є непопулярною серед білоруських військових. Втім, відомо про випадки добровільного підписання контрактів з різними російськими ПВК.

Латушко прокоментував дії Лукашенка у війні проти України: дивіться відео