Як наголосили політики, США сподіваються на дипломатію й діалог для зменшення напруженості ситуації. Цей візит підкреслює їхню підтримку нашої держави, суверенітет і територіальну цілісність.

До теми США вивчають, як можна додатково допомогти економіці Україні

Є одна річ, яку зробив президент Путін: він об'єднав ЄС та членів НАТО, він об'єднав український народ і він об'єднав Конгрес Сполучених Штатів,
– заявив конгресмен Грегорі Мікс.

У США наголошують, що візит делегації вкотре демонструє, що вони будуть відстоювати інтереси України. Окрім президента, конгресмени раніше зустрічались з міністром оборони Олексієм Резніковим та очільником МЗС Дмитром Кулебою. Також делегація вшанувала пам'ять жертв Голокосту в Бабиному Яру.

Як США підтримують Україну

  • Американські дипломати проводять консультації з різними країнами, щоб стримати Росію від наступу на Україну. До переговорів залучають Пентагон, ЦРУ та радників Джо Байдена.
  • Держсекретар США Ентоні Блінкен заявляв, що єдина людина, яка може сказати, чого хоче досягти Кремль, – Путін. За словами дипломата, навряд хтось інший може знати плани агресора.
  • В Україну 28 січня, прибув четвертий літак із допомогою зі США. Олексій Резніков розповів, що цього разу привезли 81 тонну патронів різного калібру.

Вас може зацікавити розмова Зеленського і Байдена: дивіться відео