Про це державний секретар Сполучених Штатів сказав у інтерв'ю виданню "Радіо Свобода" 27 січня.

Читайте також Дестабілізація з Росією неминуча, але військової операції можна уникнути, – Кулеба

І, можливо, він (Путін – 24 канал) теж зараз не знає, тому що це було його підходом у минулому, і це визначає його підхід до вирішення проблем зараз, – він створює якнайбільше варіантів подальших дій. Вони розкидають палітру дій, а ти можеш вказати тільки частину цього спектра,
– повідомив Ентоні Блінкен.

Дипломат зазначив, що "Росія розмістила або може швидко розмістити величезну кількість військових сил, які можуть розпочати наступ проти України з півдня, сходу, півночі, і навіть заходу".

За словами держсекретаря, Кремль має безліч інших механізмів, щоб спробувати досягти заявлених цілей, включаючи гібридні методи:

  • кібератаки;
  • підбурювання до перевороту;
  • обманні дії;
  • спроби вчинити провокацію з метою виправдання.

Отже, ми насправді не знаємо, що зробить Росія. Ми не знаємо, чи вона піде на щось із того, що я перерахував. Все, що ми можемо зробити, – можемо ґрунтуватися на фактах, якими ми бачили їх історично,
– пояснив глава Держдепу.

Ентоні Блінкен нагадав, що 2008 року Росія вдерлася до Грузії, а у 2014 році окупувала Крим та частину Донбасу. Нині ж країна-агресор сконцентрувала дуже великі сили на кордоні.

"Це факти, які ми повинні враховувати. Але, як я вже сказав, що б Росія не обрала – чи то дипломатичне співробітництво, чи діалог, що ми б віддали перевагу, – чи нові акти агресії – у будь-якому разі, ми готові", – підсумував державний секретар Сполучених Штатів.

Україна готова протистояти Росії: коротко

  • Очільник Міністерства оборони Олексій Резніков закликав громадян нашої держави не збирати ніяких "тривожних валізок". Адже Збройні сили України готові дати відсіч ворогові.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов зазначив, що не варто панікувати через скупчення російських військ поблизу кордонів України. Він наголосив, що ЗСУ готові дати відсіч ворогові.
  • Валерій Залужний заявив, що війна змусила українську армію змінитися. Наші Збройні сили пройшли складний шлях свого розвитку і сьогодні є однією з провідних армій світу.

До теми 6 місце в Європі: Україна піднялась у рейтингу найсильніших армій світу

Катастрофа для Росії, – Байден про ймовірний напад Путіна: дивіться відео