Російський диктатор Володимир Путін після повномасштабного вторгнення Росії в Україну не покидає території країни-окупанта. Поки Росія стає все більшим вигнанцем серед цивілізованих країн, лідер окупантів вирішив відсидітися удома.

Читайте також В Україні арештували майно "Ростеху", "Татнафти" та інших гігантів на 4,5 мільярда гривень

Майбутній вояж Путіна в Індонезію

15 – 16 листопада 2022 року на Балі відбудеться саміт країн "великої двадцятки". Президент Індонезії Джоко Відодо запросив і російського диктатора Володимира Путіна.

Помічник Путіна Ушаков вже заявив, що Путін поїде в Індонезію та навіть сподівається, що зустріч відбудеться офлайн.

Взяти участь у саміті G20 має й президент України Володимир Зеленський. Якими мотивами керувався Відодо, коли запрошував на саміт Путіна, невідомо.

Нагадаємо, що у квітні президент США Джо Байден особисто телефонував Відодо та просив не допустити участі Путіна у саміті "великої двадцятки". Активну роботу у цьому напрямку проводили й американські дипломати. Також Байден закликав взагалі виключити Росію з цього формату за те, що вона напала на Україну. На жаль, до його аргументів щодо Путіна не дослухалися.

А от на участь Володимира Зеленського, на які наполягали США, Відодо таки пішов. 29 квітня він зателефонував нашому президенту та запросив взяти участь у саміті. Китайці ж взагалі наполягають на тому, щоб війни Росії з Україною взагалі не було на порядку денному саміту G20.

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн також заявила, що лідери Заходу не будуть бойкотувати подію, а навпаки, приїдуть й скажуть в очі Путіну все, що вони думають.

Війна Росії з Україною: останні новини

  • Волонтеру Сергію Притулі вдалося зібрати кошти на 4 "Байрактари". Турецька компанія Bayrar так зворушилася солідарністю українців, що пообіцяла надати безпілотники безплатно, а зібрані гроші попросила скерувати на потреби ЗСУ.
  • СБУ вдалося арештувати активи російських компаній в Україні. Загальна сума арештованого майна становить 4,5 мільярди гривень.

Дивіться також – Вашингтон повідомив, що надасть Україні ППО середньої та великої дальності: відео