Зеленський 16 вересня розповів про моторошні наслідки російської окупації для Ізюма. Звірства російських окупантів шокують. Тим часом путін видав чергову маразматичну заяву й поскаржився, що Київ "відмовляється від переговорів". Заяву поширили росЗМІ, інформує 24 канал.

Зауважте "Гляньте на мєдвєдєва": чому путіна так дратує алкоголізм його оточення

Ба більше, російський президент, вкотре пробивши дно цинізму, заявив, що росія зробить все, аби "конфлікт" припинився. Окрім того, путін розповів, що турецький лідер Реджеп Ердоган тривалий час пропонував йому зустрітися з Зеленським.

Як на абсурдну заяву путіна відреагували в Офісі Президента

Михайло Подоляк у соцмережі відреагував на абсурдну заяву владіміра путіна.

Путін знову говорить про прагнення до миру? Дивно. Тому що "вирішення конфлікту" вкрай просте – негайне виведення ру-військ з усієї території України,
– заявив він.

Зеленський про звірства росіян на Харківщині

Зеленський розповів, що біля Ізюма на Харківщині виявили понад 400 могил. У них поховані дорослі та діти, цивільні і військові.

Український лідер зауважив, що разом поховані цілі сім'ї. Багатьох людей перед смертю катували. У деяких загиблих – зламані руки.

Президент наголосив, що росія вже стала найбільшим джерелом тероризму у світі. Це необхідно закріпити юридично. Зеленський емоційно звернувся до США та Європи, до політиків, до суспільств, до міжнародних організацій, до всіх людей. Він наголосив, що наразі немає правди – визнання росії спонсоркою тероризму.

Це рішення необхідно ухвалити. Інакше це буде зрада усіх, кого закатували та вбили російські окупанти.

Зеленський додав, що наразі в Ізюмі працюють слідчі, експерти, прокурори. Окрім того, там перебувають журналісти українських та світових ЗМІ. Світ має побачити, що відбулося, що залишили по собі окупанти, скількох людей вбили.

Зауважте – Зеленський прокоментував звірства росіян в Ізюмі: дивіться відео