Девід Кемерон заявив, що "немає сенсу сподіватися на чарівне повернення світу до його колишнього стану". За його словами, Британія має зрозуміти, як змінився світ.

Дивіться також Що означає указ Путіна про збільшення штату армії Росії: аналіз ISW

Кемерон попередив про загрози від Кремля

Британський політик заявив, що надія – це не політика. Він закликав Британію, США та інші країни НАТО продовжувати чинну підтримку України.

Сили, що формують його – палія війни у Кремлі (Владіміра Путіна – 24 Канал) – агресивніший Китай, ісламістський екстремізм, що отруює голови молоді, – ці речі не зникнуть відразу. Немає сенсу сподіватися на чарівне повернення світу у його колишній стан,
– заявив Девід Кемерон.

За його словами, якщо Владіміра Путіна не зупинити в Україні, то він повернеться за добавкою.

"І ми знаємо з нашої історії, що умиротворення диктаторів у кінцевому підсумку руйнує британські інтереси та коштує британцям життя", – запевнив глава британського МЗС.

Глава Пентагону пояснив, на що вплине війна в Україні

  • Глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що результат війни в Україні визначить глобальну безпеку на десятиліття уперед. Генерал сказав, що США не мають можливості відсидітися.
  • Міністр оборони США запевнив, що Владімір Путін помиляється, коли думає, що зможе перемогти Україну у війні на виснаження. Адже Кремль здійснює несправедливу імперіалістичну агресію, а Україна веде оборонну війну за національне виживання. І це дає Києву величезну стратегічну перевагу справедливої справи. Путін також думає, що зможе пережити нас, але й тут помиляється. Міністр пояснив, що Україна має величезне значення для США й для всього світу.
  • Керівник Центру громадської аналітики "Вежа" Валерій Клочок запевнив, що Ллойд Остін доволі послідовний щодо підтримки України. Адже заяви високопосадовця завжди чіткі, однозначні й не мають подвійних трактувань.