Про це 24 каналу розповів політолог Микола Давидюк. Він також зазначив, що після того, як Білорусь стала ще однією областю Росії та повністю втратила суб'єктність – наше завдання, прикрити Північ і "знести" звідти Лукашенка.

Читайте також Подоляк гостро відповів на погрозу Лукашенка про "повне знищення України"

Путін знає "грішки" Коліньки Лукашенка

Микола Давидюк каже, що син Лукашенка – Колінька, вже давно "перевзувся", просто зараз не може втекти з Білорусі. Колінька та його батько – у цілковитій залежності від Путіна.

Микола Давидюк про те, як Путін шантажує Лукашенка: дивіться відео

Микола Давидюк

український політолог

Є інформація, яка не надто поширена і в принципі напіввійськова – Путін шантажує Лукашенка,і це триває давно. Колінька свого часу ліквідував одну людину – невипадково чи випадково, у Путіна ця інформація є, цей компромат лежить на столі.

Ну і другий "аргумент", за словами Давидюка – це 9 мільярдів доларів у банку в Сочі.

Білорусь вкотре створює загрози на кордоні – що відомо

  • Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заговорив про переговори України та Росії. Він вважає, що подальший спротив загрожуватиме нашій країні повним знищенням.
  • Радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк відповів на цинічну заяву самопроголошеного лідера Білорусі. На його думку, Лукашенку краще б мовчати, адже після того, як Білорусь надала свою територію окупантам, вона також юридично відповідатиме.
  • Заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов повідомив, що близько 10–15 тисяч силовиків Білорусі готові взяти участь у так званій "спецоперації" Росії. Долучитися до росіян в пакетах білорусів мотивує грошове забезпечення.
  • Збройні Сили України звернулись до Білорусі. Наші військові записали спеціальне звернення, в якому попередили білорусів про російські провокації та спроби країни-агресорки втягнути їхню державу у війну проти України.