Росія збирається постачати зброю з Північної Кореї. Але солдатів з цієї країни нібито поки не залучатиме.

Дивіться також Окупанти заявили, що вперше випробували ФАБ-3000 на Харківщині, і виклали цинічне відео удару

Росія не виведе війська з України

Якщо ведення переговорів пов'язується з виведенням наших військ, то, зважаючи на все, цього ніколи не станеться, тому що київський режим не хоче іти від влади, не хоче проводити нормальних виборів відповідно до Конституції України. Тобто вони вічно будуть тягнути із припиненням вогню, і вони зацікавлені в тому, щоб наші війська залишалися на цих територіях, тому що не зацікавлені у проведенні виборів,
– заявив Путін.

Іще він заявив, що нібито не прагне захопити Харків, і, звісно, звинуватив Захід в ескалації. Мовляв, удари західною зброєю по російській території можна назвати близькими до агресії.

Ми не маємо мети підходити до Харкова, але спроби Києва видавити російських військових звідти дорого йому обійдуться. Збройні сили Росії готуються до всіх варіантів розвитку ситуації,
– наголосив кремлівський диктатор.

"Навіщо нам боятися? Чи не краще йти до кінця?" – цитують Путіна російські журналісти.

Водночас Путін заявив, що Росія нібито готова продовжувати діалог з Україною на базі Стамбула та Мінська.

Путін приїхав з візитом до В'єтнаму

  • Владімір Путін прибув з офіційним візитом до В'єтнаму. В ході зустрічі президенти Росії та В'єтнаму підписали понад десять документів.
  • Політики ухвалили заяву "Про подальше поглиблення всеосяжного стратегічного партнерства в контексті 30-річчя реалізації російсько-в'єтнамського договору про основи дружніх відносин".
  • Журналісти повідомили, що також були підписані угоди про взаємодію в освіті та меморандум про графік створення центру ядерних технологій у В'єтнамі. Крім того, після переговорів з Путіним, президент В’єтнаму То Лам заявив, що Росія та В'єтнам нарощуватимуть співпрацю у сфері оборони та безпеки.