Російський опозиційний політик Геннадій Гудков сказав 24 Каналу, що Путін буде змушений поїхати сам, а не відправити якогось двійника.

До вашої уваги Готують ґрунт для зустрічі Путіна і Сі: глава МЗС Китаю цими днями відвідує Росію

"Путіну тепер не до Шовкового шляху, не до якихось там карт із замальованими територіями на користь Китаю – йому вижити треба", – зазначив Гудков.

Так, головне завдання російського диктатора – заручитись будь-якою підтримкою Пекіна, щоб не програти війну проти України.

Чи допоможе Сі Цзіньпін

"Тому Путін терпітиме приниження. Я боюсь, що може (Китай надати якесь озброєння – 24 Канал), якщо буде візит", – припустив Гудков.

Путін поїде на уклін до Сі Цзіньпіна: дивіться відео 24 Каналу

До слова, Пекіну необов'язково передавати зброю особисто – він може використати для цього Північну Корею та африканські режими. Ба більше, нещодавно до Росії приїздив лідер КНДР – Путін міг з ним про щось домовитись.

Російсько-китайські відносини: останні новини

  • Попри всі завірення у зворотному, Китай продовжує постачати дрони Росії. Для цього Пекін прикривається різними схемами, щоб обійти санкції.
  • Крім того, Китай запропонував Росії поглибити взаємну торгівлю, щоб збільшити транскордонний зв'язок і розширити можливі інвестиції надалі. Захід застеріг Пекін і попередив про відповідь на військову допомогу росіянам.
  • Аналітики ISW вважають, що посилення зв'язків між Росією і Китаєм може вплинути на війну в Україні. Збільшення обсягів торгівлі між країнами, імовірно, охоплюватиме зброю.