Путін цинічно заявив, що Росія нібито ніколи "не починала" риторику щодо ядерної ескалації. Про це з посиланням на росЗМІ, пише 24 Канал.

Дивіться також Путін розпочав ядерні навчання: в ISW відповіли, навіщо йому потрібна ця "показуха"

Заява Путіна про можливість ядерного удару

Російський диктатор абсурдно заявив, що нібито окупанти "ніколи не говорили", що готові натиснути ядерну кнопку. Окрім того, традиційно звинувачував Захід, мовляв, дискусія про ядерку нібито почалася з заяви експрем'єрки Великої Британії, ім'я якої Путін "забув" і назвав її "дамочкою". Також наголосив, що в Росії є ядерна доктрина, у якій все написано.

Ми не брязкаємо (ядерною зброєю – 24 Канал)... Застосування можливе у виключному випадку, у випадку загрози суверенітету й територіальної цілісності країни. У виключних випадках. Я не вважаю, що такий випадок настав,
– заявив президент Росії.

Щоправда, додав, що доктрина – "живий інструмент". Тож Росія детально дивиться за тим, що відбувається у світі та не виключає внесення змін у ядерну доктрину.

Також воєнний злочинець висловив сподівання, що "до обміну ядерними ударами ніколи не дійде". Разом з тим, диктатор марив, що тактична ядерна зброя в Росії "втричі потужніша, ніж використані американцями бомби проти Хіросіми та Нагасакі" й значно переважає ядерний потенціал Європи.

Ці ж самі європейці муситимуть замислитися, якщо ті, з ким ми обмінюватимемося такими ударами, не існуватимуть, чи вплутаються американці в цей обмін ударами вже на рівні стратегічних озброєнь, чи ні? Я дуже сумніваюся,
– цинічно сказав Путін.

Також сказав, що Москва і без ядерної зброї значно переважає "противника".

"Але я все-таки виходжу з того, що до цього (ядерної зброї – 24 Канал) ніколи не дійде, і в нас немає такої необхідності", – заявив Владімір Путін.