Причетність Росії заперечив і президент країни Володимир Путін. Він заявив, що ракета, що збила літак, не належить Росії. Про це пише російське видання "РИА Новости".

Читайте також: США і ЄС закликали Росію взяти на себе відповідальність за збитий над Донбасом "Боїнг"

"Ні, звичайно. Повторюю, там кілька версій, в тому числі, і версія, що це ракета української армії, і літак, і так далі. Але повторюю, немає нічого, що вселяло б нам довіру в ролі остаточних висновків, і не буде такого без нашої повноцінної участі в розслідуванні ", – відповів Путін на питання журналістів, чи належала Росії ракета, яка збила малайзійський Boeing.

Нагадаємо, 24 травня міжнародна слідча група, яка займається розслідування катастрофи MH17, заявила, що ракета "Бук" була привезена на окуповану територію Донбасу з Росії і належала 53-й зенітно-ракетній бригаді Міністерства оборони Росії.

25 квітня Австралія та Нідерланди офіційно звинуватили Росію у збитті малайзійського "Боїнга" під Донецьком у 2014 році.

Що таке катастрофа MH17? 17 липня 2014 року у небі над Донбасом був збитий пасажирський літак "Боїнг-777", який здійснював рейс з Амстердама до Куала-Лумпура. В катастрофі загинули усі 298 людей, які перебували на борту. У вересні 2016 року представники міжнародної слідчої групи заявили, що літак був збитий ракетою з комплексу "Бук", яку на тимчасово непідконтрольну територію на Донбасі завезли з Росії.