Таку думку в ефірі 24 каналу висловив військовий експерт Олег Жданов. За його словами, це якраз і змінять в оновленій Конституції Білорусі.

До теми Лукашенко каже, що готовий розмістити в Білорусі ядерну та надядерну зброю

Жданов: Путін спалює останні мости

Як зауважив Жданов, через змінену білоруську Конституцію розмістять ядерні головні частини до ракет, які вже розташовані на території Білорусі. Мовиться про комплекси "Іскандер-М", які прибули в складі бригади для навчань "Союзна рішучість-2022".

Путіну треба замазати Лукашенка кров'ю. У такий спосіб, щоб Лукашенко не мав можливості маневру і не міг в найкритичніший момент відступити від тих практик, які він заявляє,
– припустив військовий експерт.

Також він зазначив, що глава Кремля розділяє колективну відповідальність між собою і самопроголошеним президентом Білорусі. "Спалює останні мости, щоб він (Лукашенко – 24 канал) не відступився від Росії", – пояснив Жданов.

Жданов розповів про загрозу розміщення ядерної зброї у Білорусі: дивіться відео

Ядерна зброя у Білорусі: що варто знати

  • У кінці лютого 2022 року у Білорусі відбудеться референдум, де голосуватимуть за зміни до Конституції. Там можуть прибрати згадки про без'ядерний та нейтральний статус країни.
  • Раніше, ще у 1993 році, Білорусь офіційно відмовилась від ядерної зброї. Ба більше, білоруська держава стала першою країною після розпаду СРСР, яка не захотіла володіти ядерною зброєю.
  • В інтерв'ю російським пропагандистам Лукашенко не став приховувати, що вже домовився з Кремлем, яку саме ядерну зброю розміщуватиме. Мовляв, буде "найбільш ефективна".