Як пишуть російські пропагандисти, слова Зеленського розкритикував прессекретар очільника Кремля Дмітрій Пєсков, інформує 24 Канал. Посіпаці Путіна не сподобалося, що Зеленський не бачить сенсу говорити з диктатором.

Це важливо Може бути кілька хвиль, – Зеленський заявив, що Україні потрібно готуватися до наступу Росії

Пєсков видав брехливу заяву про Зеленського

Заява Зеленського стосувалася мирних переговорів з Росією. Відповідаючи на питання, чи не пізно для переговорів, український президент відповів, що після повномасштабного вторгнення для нього Путін – "ніхто".

Очевидно в Кремлі справжня пандемія з манією величі, адже в Москві думають, що всі мають рахуватися з ними. Тому Пєсков і видав цинічну та брехливу заяву про українського президента.

Ми знаємо, з якими обіцянками Зеленський обирався президентом. Він не вирішив проблему Донбасу, він не виконав Мінських домовленостей, більше того, як з'ясувалося, він не збирався їх виконувати. Він готувався до війни,
– сказав Пєсков.

Втім, прессекретар Путіна забув уточнити, що питання Донбасу не було вирішено саме через Росію та ультиматуми Путіна. Він оминув увагою, що Росія розпочала війну проти України у 2014 році. Простими словами, якби не Путін, то на Донбасі не було б ніякої війни.

Також в риториці Пєскова простежується, що в Кремлі сильно стурбовані тим, що Захід надає Україні військову допомогу. Він цинічно каже, що Зеленський буцімто готувався до війни. Та Пєсков оминув увагою, що Україна отримувала зброю винятково для оборони.

Зеленський сумнівається, чи живий Путін

  • Український лідер неодноразово заявляв, що не планує вести переговори з Путіним. Причина в тому, що Росія зруйнувала українські міста та вбила чимало людей, з яких багато були закатовані.
  • Що більше, Зеленський каже, що він не впевнений, що той президент Росії, який іноді публічно з'являється, що це дійсно він і є. Тому президент України сумнівається, що Путін живий і справді приймає рішення.
  • Відтак, глава держави не розуміє, з ким вести мирні перемовини. Також він поскаржився на відсутність поваги з боку Росії.