Тому парламентарі збираються наступного тижня відкрити сесію, зробити кілька голосувань і піти на карантин до 15 лютого. Про це заявив нардеп від партії "Голос" Ярослав Железняк.

Читайте також Усі школи та виші Львівщини перевели на дистанційне навчання

Депутати захворіли на коронавірус

За словами Железняка, причиною такого рішення є те, що Рада мусить йти на карантин, бо багато нардепів хворі на коронавірус.

Водночас, як пояснила депутатка Ольга Василевська, парламент допрацює до 28 січня і закриє цю сесію. У вівторок, 1 лютого, Рада збереться, щоб відкрити наступну сесію, проспівати гімн і піти на карантин.

За її словами, парламент не працював з 17 грудня по 24 січня, тобто більше 35 днів, тому що ухвалив відповідну постанову Ярослава Железняка. Відтак, робота парламенту в цей складний час буде майже заблокованою на 50 днів.

У "Слузі народу" кажуть, що на ранок 26 січня лише у їхній фракції зафіксували 17 підтверджених випадків захворювання. У апараті Ради є хворих 45 співробітників. Щодня фіксують по 2 – 3 нові випадки COVID.

Саме тому парламент вирішив зібрати на нараду голів фракцій та груп, щоб обговорити формат роботи наступного тижня.

Коронавірус в Україні

  • За 25 січня в Україні зареєстрували 24 321 випадок зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Востаннє таку кількість хворих реєстрували у першій половині листопада. Відомо, що серед нових пацієнтів – 2 809 дітей та 642 медики.
  • У МОЗ припускають, що в Україні щодоби можуть реєструвати від 40 до 60 тисяч хворих на коронавірус. Цих показників країна може досягти вже найближчими тижнями. Все через штам коронавірусу Омікрон, який нині активно поширюється в Європі.
  • Від початку вакцинальної кампанії проти коронавірусу вакцинували вже 15 221 308 людей. 15 221 306 з них отримали першу дозу препарату.

Вас може зацікавити інформація про коронавірус від Віктора Ляшка: дивіться відео