Відповідну позицію Устенко висловив в авторській програмі "Перші особи" з Оленою Трибушною на 24 каналі. Він запевнив, що є чіткі критерії, щоб вважати п'ятого президента олігархом.

Зверніть увагу Першим довів, що закон про олігархів працює, – Зеленський потролив Порошенка

"На мою думку, Порошенко є олігархом. Коли є дискусія, чи є Ахметов, Коломойський, Порошенко і ще десяток людей олігархами – використовують для цього параметри", – пояснив радник.

Устенко не погодився з думкою, що закон написаний спеціально "під Порошенка".

Можна було виписувати будь-які закони, от зробили саме у такий спосіб. Якби це була дійсно проблема – ми б з вами чули від наукового середовища, що ми неправильно виписали. Однак там так не вважають.

Олег Устенко

Радник президента з економічних питань

Він додав, що закон є достатньо м'який для регіональних олігархів. Запевнив, що в Україні є ціла група таких "регіональних феодалів".

Порошенка та закон про олігархів: що відомо

  • Закон про олігархів Зеленський підписав ще 5 листопада. Одразу через кілька днів Порошенко повідомив, що продав акції телеканалів "Прямий" та "5 канал".
  • У ЗМІ одразу ж почали пов'язувати ці події. Мовляв, Порошенко боїться статусу олігарха.
  • Згодом Зеленський у своєму зверненні до українців потролив Порошенка. Він сказав, що п'ятий президент у такий спосіб першим довів, що закон про олігархів працює.

Повне інтерв'ю із Олегом Устенком: дивіться відео