Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко. Загалом, ворог зранку запустив 3 ракети типу "Калібр" в напрямку Київщини.

Важливо Росіяни атакували Україну "Калібрами": що відомо про ці ракети та скільки їх є у ворога

На Київщині є руйнування внаслідок атаки

Кравченко повідомив, що внаслідок атаки в Обухівському районі пошкоджено квартири в 6 багатоповерхівках та 35 приватних будинках. Так, в приміщеннях вибиті вікна й балкони, а також посічені фасади та покрівлі. 2 приватних будинки – зруйновано.

Уламками пошкоджено корпуси лікарні. Окрім того, пошкоджено низку адміністративних будівель: центр зайнятості, приміщення тепломережі та одного підприємства, автошколу, аптеку, АЗС, магазин, готель, 9 автомобілів.

Внаслідок атаки також є постраждалі. Станом на 08:00 відомо про 2 поранених. Як повідомив Кравченко, люди отримали незначні поранення й отримали допомогу на місці. Психологи ДСНС також надали психологічну допомогу 35 особам, із них 6 – діти.

Наразі усі відповідні служби працюють над ліквідацією наслідків ворожої атаки, а також фіксують черговий воєнний злочин російської армії.

Вся необхідна допомога населенню буде надана. Над цим вже працюємо разом з представниками місцевої громади. Пошкоджені вікна в будинках замінить міжнародний фонд GEM,
– додав Кравченко.

Фото наслідків ракетної атаки

У ДСНС оприлюднили фото з наслідками ракетної атаки. Рятувальники додали, що внаслідок падіння уламків ворожої ракети в одному з районів Київської області сталися часткові руйнування приватних житлових будинків і споруд.

Наслідки російської атаки в Київській області / Фото ДСНС Київщини

Росія атакувала "Калібрами" Київську область

  • Близько 04:50 Повітряні сили повідомили, що ворог запустив крилаті ракети типу "Калібр". Перші ворожі цілі зафіксували на Миколаївщині. Згодом стало відомо, що усі ракети ворог запустив у напрямку Василькова Київської області.
  • За кілька хвилин після 5-ї ранку в Київській області чули вибухи. У мережі повідомляли нібито про роботу ППО.
  • Як повідомили згодом у Повітряних силах, загалом ворог запустив 3 ракети типу "Калібр". Сили ППО збили 2 цілі в межах Київської області.