Навіть залучили до цього "опозиціонерку" Ксенію Собчак. Утім, громадський діяч з республіки Ічкерія Муса Ломаєв розповів 24 Каналу, що Кадиров навряд чи вийде живим з лікарні. Він також припустив, чи вбив самопроголошений глава Чечні свого особистого лікаря.

Дивіться також Захоплювався забороненим майже 15 років: Закаєв розповів, що сталося з Кадировим

"Є велика імовірність, що живим Кадиров лікарню не покине. Він продовжує перебувати у цій лікарні. Уже з декількох країн запросили лікарів, які наразі не змогли нічого зробити", – зауважив громадський діяч з республіки Ічкерія.

Як створювали образ майбутнього президента Чечні

Росія почала використовувати різні маніпуляції з відео та фотографіями, у яких фігурує Кадиров, аби лишень довести, що самопроголошений глава Чечні живий. Ба більше, росіяни до цього залучили "опозиціонерку" Ксенію Собчак, яка ніколи не піде проти путінської системи.

Як зазначив Ломаєв, щоб зробити з Рамзана Кадирова очільника Чечні, з Москви запросили логопедів з російської мови та різних політологів. Зокрема, піарників в образі Ксенії Собчак, які намагалися на федеральний рівень підняти Кадирова та зробити його "рятівником" усього Кавказу.

Ксенія Собчак настирливо та довго намагалася зробити з Рамзана Кадирова нового чеченця, який не тільки признається в любові до Росії, але й готовий віддати за неї своє життя. Я навіть здивований, що Ксенія Собчак так пізно під'єдналася до цієї події,
– зауважив Муса Ломаєв.

І також додав, Собчак однозначно говоритиме, що "Дон" живий та здоровий. Також "опозиціонерка" надалі лобіюватиме путінські інтереси в російське суспільство.

Чи вбивав Кадиров свого лікаря

За неофіційними даними, винним у своїй хворобі Рамзан Кадиров називає лікаря Ельхана Сулейманова.

Ломаєв припустив, що Кадиров не вийде живим з лікарні: дивитися відео

Як зауважив Ломаєв, інформацію про те, що вбили особистого лікаря Кадирова, розповсюдив "опозиційний" паблік. Проте після цього лікар розвіяв чутки та сказав, що з ним усе добре.

Це була така дезінформація. Період, коли Рамзан Кадиров повинен був зачистити своє оточення від можливих акцій отруєння, уже пройшов. Близько 10 років тому відбувалася масштабна зачистка, можна сказати остання,
– сказав Муса Ломаєв.

За його словами, самопроголошеному главі Чечні наразі не потрібно нікого вбивати зі свого близького оточення. Зокрема людину, яка обіймала посаду особистого лікаря.

Коли його діяльність закінчилася він поїхав туди, звідки приїхав. Навколо цієї ситуації розповсюджували різні чутки. Проте це все неправда,
– резюмував громадський діяч з республіки Ічкерія.

Що відомо про стан здоров'я Кадирова

  • У телеграм-каналі самопроголошеного лідера Чечні 20 вересня оприлюднили відео із Центральної клінічної лікарні Москви. Мовляв, "Дон" там відвідував дядька, а не лікується сам.
  • Представник ГУР МО Андрій Юсов зазначив, що очевидно, що кадри з Кадировим або несвіжі, або постановні. Була навіть інформація про кому, проте вона наразі не підтвердилася. Проблеми зі здоров'ям або смерть "Дона" матимуть серйозний вплив на режим Путіна.
  • За словами колишнього віцепрезидента російської нафтової компанії "ЮКОС" Леоніда Невзліна, він має інформацію з Центральної клінічної лікарні Москви. Мовляв, там говорять, що кілька днів тому у Кадирова почалося відторгнення нирок.
  • Також повідомляють, що Кадиров віддав свою нирку дядьку, але вони не підтверджені. Велика ймовірність того, що дядька поклали до лікарні для того, аби приховати те, що всі ці дні там перебував сам Кадиров.