Про це 24 каналу розповів російський правозахисник Марк Фейгін. За його словами, упродовж останніх місяців Кадиров різко змінив свою риторику. Після наступальних дій на Сєвєродонецьк та Лисичанськ він взагалі говорив, що потім росіяни підуть на Польщу. Але зараз він перестав поширювати такі агресивні заяви.

До теми Сценарії зміщення Путіна ніхто не скасовував, – експерт про процеси в Росії

Він багато вкидав заяв, а зараз заспокоївся. Певно в Кремлі йому сказали не робити настільки схиблених заяв. Він став трохи обережнішим. І зараз говорить все в межах загального тренду на замирення та проведення перемовин з Україною,
– зазначив Фейгін.

Незрозуміло, чому духовні лідери дозволяють народам йти на війну проти України

Як наголосив Фейгін, Папа Римський відзначався неоднозначними заявами щодо війни в Україні. Але зробив багато чого важливого. До прикладу, він був одним із тих, хто займався звільненням українських захисників "Азовсталі".

Зараз Папа починає більше від себе говорити, як це сталося у випадку із заявою про бурятів та чеченців. Фейгін здивований, як взагалі їхні релігійні лідери дозволяють цим народам їхати на війну проти України.

Своєчасно було б духовним лідерам звернутися до своїх народів, щоб вони не підтримували цю бійню та не йшли на виконання воєнних злочинів. З цього приводу потрібно вести дискусії. Сподіваюсь, що колись прийде час і до таких обговорень,
– розповів Фейгін.

Фейгін прокоментував останню заяву Кадирова про мир: дивіться відео

Кадиров хоче перетворити окуповану Луганщину на власний халіфат

  • За даними джерел 24 каналу в українських спецслужбах, Кадиров хоче на певний час отримати повний контроль над тимчасово окупованою територією Луганської області. Для цього він послав на Донбас своїх представників, які мають відсторонити представників окупаційної адміністрації.
  • Крім того, на думку військово-політичного оглядача групи "Інформаційний спротив" Олександра Коваленка, Кремль хоче стримувати вплив власника ПВК "Вагнера" Євгенія Пригожина. Для цього вони хочуть створити альтернативні кишенькові армії.
  • Як вважає російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко, Путін не зможе знайти собі наступника. Найімовірніше майбутнє Росії – розпад.