Майкл Коен під час виступу в Конгресі розповів про брехню Дональда Трампа, пише DW.

Читайте також: Трамп планує ввести надзвичайний стан у США

За словами Коена, йому соромно за те, що він прикривав діяння Дональда Трампа. Коен додав, що ще до президентства Трамп знав, що WikiLeaks під час виборчої кампанії 2016 року оприлюднить дані з листування демократів, зокрема ті, що компроментують Гілларі Клінтон.

Я даю свідчення, щоб забезпечити захист моєї родини від загроз президента,
– додав Коен.

Майкл Коен також розповів, що Трамп ображав афроамериканців. "Одного разу він запитав у мене, чи можу я назвати країну, котрою управляє чорношкіра людина, яка б не була "гадовищем".

Це було, коли Барак Обама був президентом США,
– наголосив Коен.

Ще напередодні виступу Коена у комітеті депутати-республіканці наголосили, що його заяви будуть недостовірними. Коену сказали, що він вчасно не надав членам комітету для ознайомлення свої заяви та докази. Дональд Трамп також звинувачує свого екс-адвоката у брехні.

Що відомо про Майкла Коена? Низка кримінальних справ була порушена щодо Коена на початку 2018 року. У серпні минулого року він уклав угоду зі слідством та визнав свою вину. Його засудили до трьох років позбавлення волі. Коену інкримінували ухилення від сплати податків, а також виплату грошей за мовчання екс-порнозірці Сормі Деніелс, котра ніби мала стосунки зі Трампом.