Разумков на брифінгу допустив, що може займати іншу посаду у структурі "Слуги народу".

Цікаво: Хто зі "Слуги народу" пропустив найбільше голосувань у Раді

"Щодо моєї позиції – дійсно. Ми про це говорили і раніше. Мабуть не досить коректно, коли голова Верховної Ради одночасно є і головою партії. Я думаю, що будуть зміни в керівництві партії. Думаю, що буде змінюватись і статут партії, і можливо, я буду займати іншу посаду в партійній структурі", – зазначив він.

За словами нардепа, для ефективного розвитку та розбудови партії потрібно багато часу. А він, як спікер парламенту має багато іншої роботи.

На жаль, у голови ВР недостатньо часу для того, щоб займатись ще й партійним будівництвом. А оскільки наступного року будуть місцеві вибори, це дуже великий виклик. Я думаю, що на посаду голови партії буде обрано людину, яка ефективно буде займатись саме цим питанням,
– наголосив Разумков.

Зауважимо, "Слуга народу" наприкінці жовтня проведе з'їзд, на якому буде обговорюватися зміна голови партії. Чинного керівника партії Дмитра Разумкова на цій посаді може замінити його оперший заступник Олександр Корнієнко.

Що цікаво, низка ЗМІ переплутали посади голови партії і голови фракції "Слуги народу". Тому вони писали, що з посади збирається йти не Разумков, а Давид Арахамія. Останній ж спростував цю інформацію і наголосив, що залишається працювати головою фракції "Слуги народу".

Що відомо про голову "Слуги народу" Разумкова?Під час президентської передвиборчої кампанії Дмитро Разумков був головним політичним радником Володимира Зеленського. Згодом, після перемоги останнього на виборах, стало відомо, що Разумков стане головою пропрезидентської партії та фракції у парламенті.

Та після виборів "Слуга народу" отримала абсолютну більшість у Верховній Раді. Як наслідок, Разумков став головою Верховної Ради, а фракцію очолив Давид Арахамія. Але головою партії досі залишався саме Разумков.