До справи причетний працівник Офісу Генпрокурора

За попередньою інформацією, працівник Офісу генпрокурора здійснив вхід до Єдиного реєстру досудових розслідувань, щоб перевірити стан провадження проти Злочевського. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора у телеграмі.

Актуально Рекордний хабар у 6 мільйонів доларів: НАБУ і САП розповіли, що загрожує затриманим

Коло осіб, які були причетні до злочину, наразі встановлюють. У Генпрокуратурі обіцяють, якщо виявлять винуватих, то їх відсторонять від займаних посад та притягнуть до відповідальності.

Зауважимо, про причетність працівників Офісу генпрокурора до справи заявили очільники НАБУ і САП на брифінгу.

"Ми були здивовані, що саме по цьому провадженню в період, коли відбувалися слідчі й процесуальні дії під нашим керівництвом, в Офісі генпрокурора з флешки одного з працівників, яка займає адміністративну посаду в Офісі генпрокурора, був онлайн-моніторинг ЄРДР з приводу того, чи дійсно це рішення не лише на папері, а відмічено в ЄРДР", – сказав Холодницький.


Що відомо про рекордний хабар

  • 12 червня керівництву НАБУ і САП намагалися дати хабар на суму 6 мільйонів доларів готівкою. Один мільйон мав належати посередникам.
  • За даними ЗМІ, затримали заступника начальника Податкової служби Києва Миколу Ільяшенка та директора з правових питань компанії Burisma Андрія Кічу.
  • Хабар призначався за закриття епізоду, в якому Злочевський сприяв у заволодінні фінансами стабілізаційного кредиту Національного банку, виданого "Реал Банку".
  • Ільяшенко передавав 6 мільйонів доларів позаштатному агенту НАБУ Євгенові Шевченку.
  • Як повідомив очільник НАБУ Артем Ситник, наразі затримано троє осіб. Одному з них оголошено про підозру, іншим – підозра готується.
  • 14 червня Антикорупційний суд розглядатиме питання запобіжного заходу. Сторона обвинувачення проситиме тримання під вартою.