Про це в коментарі 24 Каналу заявив військовий експерт Андрій Крамаров. За його словами, у росіян є декілька гарних зразків цієї техніки.

Дивіться також Радіти ще зарано, – Жорін сказав, яка насправді інтенсивність дій росіян у Бахмуті

"У яких дійсно немає аналогів, які дуже ефективно працюють не лише проти радіозв’язку, яким можуть оперативного рівня дрони використовуватися, дуже ефективно глушать GPS-сигнал", – розказав він.

Крамаров зауважив, що такі системи радіоелектронної боротьби окупантів також глушать аналоговий і цифровий сигнали на радіостанціях. Їх росіяни використовували, зокрема, поблизу Києва.

Вони навіть можуть давати не просто неможливість користуватися дронами, а вони навіть можуть створювати перешкоди для використання, в принципі, будь-якої цифрової електроніки,
– розказав військовий експерт.

Усе через те, вважає він, що там сконцентроване досить сильне електромагнітне випромінювання.

Яка зброя справді добре розвинена в Росії: дивіться відео

"Звичайно, на східний напрямок вони тягнуть все те найкраще, що в них є, зокрема, і засоби радіоелектронної боротьби", – зазначив Андрій Крамаров.

Як знищують російські РЕБ

Він зауважив, що, оскільки ці російські засоби радіоелектронної боротьби мають непогане випромінювання, то по них доволі добре працює українська тактична авіація з ракетами AGM-88 HARM.

"Випромінення таке, воно є, в принципі, схожим з випроміненням радіолокаційних станцій, і тому на них ця ракета прекрасно летить", – підсумував військовий експерт.

Яка ситуація на Бахмутському напрямку