Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України розповів міжнародним партнерам про консультації в межах Тристоронньої контактної групи. Резніков акцентував на тактиці російської сторони.

Читайте також Переліку немає, – у НАТО відповіли Зеленському щодо реформ для вступу

За його словами, Росія відмовляється виконувати зобов'язання, які взяла на себе. Також держава-агресор намагається уникнути відповідальності за збройну агресію проти України і окупацію територій країни.

Резніков: Росія намагається блокувати консультації

Резніков заявив, що Росія здійснює агресивну кампанію дезінформації. Зокрема, він нагадав, що Україна виконала всі зобов'язання, які взяла на себе після саміту нормандської четвірки у 2019 році.

Натомість Росія не виконала нічого і намагається блокувати консультації, вдаючись до шантажу та ескалації,
– наголосив міністр.

Він зауважив, що Організація Північноатлантичного договору чітко розуміє, що Москва – це не "посередник", а учасник міжнародного збройного конфлікту і є відповідальною за його розв'язання.

На зустрічі обговорили співпрацю України і НАТО

НАТО, як відзначив Резніков, надалі готове співпрацювати з Україною. Представники країн-членів організації активно підтримують нашу державу.

Робочий візит Резнікова до Брюсселя / Фото Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Що відомо про візит Резнікова до Брюсселя

  • Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України відвідав Брюссель з робочим візитом. Він взяв участь у засіданні Комісії Україна – НАТО.
  • На зустрічі виступили представники 30 держав-членів Альянсу.
  • Також Резніков зустрівся із заступником генерального секретаря НАТО Мірче Джоане.
  • Відзначимо, що це вже другий візит міністра до Брюсселя за останні 2 місяці. На попередній зустрічі мовилось про розвиток відносин України та НАТО.