Про це у прямому ефірі 24 каналу розповіла журналістка Анастасія Кримова.

Читайте також: Що пов'язує скандального топ-чиновника СБУ Семочка з екс-власником "ПриватБанку" Боголюбовим

Вона нагадала, що сам Сергій Семочко усі звинувачення відкидає. Втім, журналісти проекту "Наші гроші з Денисом Бігусом" з'ясували, що родина Семочка володіє елітними будинками та має паспорти РФ.

Йдеться про незаконне збагачення під час війни за Незалежність другого за посадою розвідника України, і його ймовірні зв'язки з Російською Федерацією,
– наголосив Сергій Соболєв.

У відповідь Ірина Луценко з трибуни Верховної Ради почала захищати президента, перелічуючи його здобутки. Але питання Семочка – не коментувала.


Представник президента у Раді Ірина Луценко справу Семочка обійшла увагою

До слова, підсумувала Кримова, на засідання Антикорупційного комітету о 15:00 повинні прийти представники СБУ, щоб пояснити, чи відкрили вони кримінальну справу. Тобто, чи дійсно розслідується є Сергій Семочко зрадником держави чи ні.

Нагадаємо, ще в серпні 2018 було опубліковано копії російських паспортів, нібито виданих у Криму родичам Семочка – гіпотетичній дружині Тетяні Лисенко, її дочці Анастасії Котон та зятю Володимиру Котону. На копіях паспортів значились усі необхідні для їх перевірки вихідні та персональні дані. Журналісти довели зв'язок Семочка із родиною Лисенків-Котонів і підтвердили два з трьох паспортів. Жодних повідомлень від СБУ про аналогічну перевірку паспортів родичів Семочка досі не оприлюднено.