Про це йдеться у розслідуванні програми "Наші гроші з Денисом Бігусом", передає Bihus.info.

Читайте також: Сім'я СБУшника купила елітний будинок, на який би голова служби Грицак заробляв 120 років

Про це стало відомо із соцмереж дітей Сергія Семочка та Тетяни Лисенко, яка, за даними журналістів, є дружиною (офіційною чи неофіційною) Сергія Семочка.

Так, в Instagram та "ВКонтакті" дочки Тетяни Лисенко від першого шлюбу Анастасії Котон є фото з родиною, чоловіком і матір’ю, зроблене у дворі будинку Боголюбових. Це родинний будинок екс-власника "ПриватБанку" на 900 квадратних метрів, розташований в Козині (Конча-Заспа) на вулиці Вересневій. На протилежному кінці Козину журналісти Bihus.Info знайшли будинок, оформлений на Тетяну Лисенко, з якого щоранку Сергія Семочка забирає водій на чорному Land Cruiser.

На фотографіях доньки Лисенко будинок Боголюбових можна впізнати за характерним круглим червоним дахом, водоймою впритул до стіни будинку, специфічними вітражами і аркою.


Фото у подвір'ї Боголюбова

Також є фото Тетяни Лисенко і її доньки Анастасії – із собакою (вочевидь також Боголюбових), всередині цього будинку.


Анастасія ймовірно всередині будинку Боголюбова


Тетяна Лисенко і її донька Анастасія

Фото зсередини будинку Боголюбових постить син Семочка Ілля. Тут ті самі вітражі та арка.


Ще одне фото родини Семочка з будинку Боголюбова

За даними Bihus.Info, у Києві остання відома прописка чинного розвідника і екс-СБУшника Семочка теж поруч з Боголюбовими – у будинку, де щонайменше одну квартиру має дочка Боголюбова Катерина, а ще в одній раніше була приписана його дружина Олена.

Окрім того, дружин Семочка і Боголюбова поєднує земля в Криму. Під Ялтою, де раніше жили і працювали Семочко і Лисенко, влітку 2013 року дружина Боголюбова викупила під будівництво будинку земельну ділянку, яка належала дружині Семочка.

За даними українського майнового реєстру, ця купівля – остання реєстраційна дія по ділянці до анексії півострова. Разом з тим, в кадастрі земля досі числиться за Тетяною Лисенко, дата оформлення не вказана. За ким лишилося право власності після захоплення Криму Росією – поки невідомо.

Читайте також: Мільйони, паспорти РФ та 200 смертей: резонансне розслідування про керівника контррозвідки СБУ

Як з’ясували в Bihus.Info, у травні 2018 року, тобто коли Семочко ще керував управлінням СБУ в Києві і області, там зареєстрували дрібне кримінальне провадження по посадових особах "ПриватБанку" в період до його націоналізації, тобто коли власниками були Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов. Провадження відкрите за статтями 191 (привласнення шляхом зловживання службовим становищем – в особливо великих розмірах організованою групою), а також 205 (фіктивне підприємництво).

За даними слідства у 2011-2015 роках службові особи банку вивели на користь неназваних третіх осіб кошти з банку у розмірі 11,53 мільйона гривень. Здійснено це було шляхом емісії та продажу власних облігацій компанії DrovaleLimited – продажу та зворотного викупу даних облігацій у цієї компанії із зміненими умовами, а також шляхом надання застави іноземним банкам в кредитних договорах на користь іноземних фірм.

Про яких осіб ідеться – поки невідомо, в судових ухвалах фігурує за посадою лише керівник департаменту валютно-обмінних операцій. Однак саме в рамках цього провадження київська СБУ під керівництвом Семочка витребовувала документацію по рахунках, в т.ч. кореспондентських рахунках в іноземних банках, а також оригінал звіту (форензіка) Kroll Associates U.K. Limited за результатами розслідування фінансових операцій "Приватбанку".

Нагадаємо, цей звіт американської компанії містить матеріали щодо того, яким чином вимивалися кошти з "ПриватБанку" до його націоналізації. Саме цей звіт, як писало видання Insider, Ігор Коломойський намагався отримати і визнати незаконним ще до його затвердження. І саме цей звіт має допомогти Національному антикорупційному бюро розслідувати низку епізодів виведення з банку до націоналізації сотень мільйонів доларів.

Повний випуск програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" дивіться тут.