Під час телемарафону Президент України Володимир Зеленський та його дружина Олена обговорили з журналістами головні події трьох років при владі, передає 24 канал.

До теми Велике інтерв'ю подружжя Зеленських на третю річниці інавгурації: головні тези

На питання журналіста про те, що Зеленський вважає своїм досягненням за ці три роки, він відповів, що це складно сказати.

"Мені про себе або свої кроки говорити складно, оцінювати треба результат, коли ти дійшов до кінця", – наголосив президент.

За його словами, якщо говорити про війну, то тут також треба дійти до кінця.

"Я вважаю, що незважаючи на таку теплу погоду, ми бачимо у вікнах одне, але не бачимо, що за вікнами в інших містах. Є конкретна війна", – каже він.

Зеленський пояснив, що їхня деокупована область (Київщина – 24 канал) говорить про те, що життя відновилося, але війна в Україні є.

Тому результат і оцінку того, що ми робимо, як це починалося і чим закінчиться можна сказати тільки тоді, коли війна закінчиться,
– заявив президент.

Нагадаємо, 20 травня виповнилося рівно 3 роки, коли Володимир Зеленський офіційно обійняв посаду президента України. Глава держави подякував українцям за підтримку. "Сьогодні – три роки, як я став президентом України. Дякую за довіру. Пишаюсь тим, що я – президент. Люблю вас! Не підведу!" – сказав він.

До слова, Володимир Зеленський став найвпливовішою людиною 2022 року за версією читачів американського видання Time, отримавши 3,3 мільйона голосів, що становить 5% від загальної кількості. Друге місце посів глава SpaceX і Tesla Ілон Маск, а третє – прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

Додамо, що фото Зеленського двічі потрапляло на обкладинку видання Time. Вперше наш президент став головним лицем випуску цього журналу 16 грудня 2019 року. Тоді там було фото, на якому очільник держави виглядав не надто життєрадісним. А під світлиною був напис: "Український президент Володимир Зеленський опинився між Путіним і Трампом".


Перша обкладинка журналу з нашим президентом / Зображення TIME

А ось вдруге його обличчя з'явилося там вже після вторгнення Росії. 28 квітня там зобразили Володимира Зеленського в профіль і на темному фоні. Така обкладинка була присвячена великому матеріалу, який написав кореспондент Time після 2 тижнів перебування в Києві.


Друга обкладинка журналу з нашим президентом / Зображення TIME

Проте також на початку березня з'явилася обкладинка журналу з цитатою українського президента. Там мовилося: "Життя переможе смерть, а світ – темряву". При цьому напис був на тлі синьо-жовтого прапора.

Відео до теми – ЗСУ розгромили орків під Дронівкою на Донеччині