Прощання з Дмитром Коцюбайлом відбудеться у рідному для воїна села Бовшів у Будинку культури, а після в Церкві. Натомість поховання загиблого бійця відбудеться 10 березня у Києві. Про це повідомив його брат Вадим Коцюбайло.

Дізнайтесь більше З 18 років на війні, перший Герой України з добровольців: біографія легендарного "Да Вінчі"

Загинув Дмитро Коцюбайло "Да Вінчі": що відомо

У вівторок, 7 березня, президент Володимир Зеленський повідомив про смерть Героя "Да Вінчі", який загинув у бою під Бахмутом. Зеленський наголосив, що Коцюбайло був одним з наймолодших Героїв України.

Коцюбайло став першим добровольцем, який отримав звання Героя України. Він почав захищати Україну від російських окупантів ще у 2014 році у віці 18 років.

Побратими розповіли, що "Да Вінчі" загинув під час бойового завдання зі зброєю у руках, першим йшовши у бій. Військовий фотограф Костянтин Ліберов повідомив про обставини загибелі Коцюбайла.

За його словами, за два дні до трагедії він в'їхав на танку у ворожу посадку і повів своїх побратимів на штурм. Воїн загинув після серії вибухів.

Коцюбайло був командиром батальйону 67-ї окремої механізованої бригади "Вовки Да Вінчі". Його побратими вже мстять окупантам, накриваючи їх щільним вогнем.

Коцюбайло народився у 1995 році в Івано-Франківській області. Дмитро був активним учасником Революції гідності. Торік влітку 27-річний "Да Вінчі" став військовослужбовцем Збройних Сил України, отримавши первинне звання – молодший лейтенант.

Наприкінці 2022 року він дав інтерв'ю виданню "Новинарня", в якому сказав, що війна в Україні повинна закінчитися у 2023 році.