Зокрема такі овочі та ягоди побачили на ринках у Севастополі. Їх продають із написом "з Херсона".

Зверніть увагу Свіжі супутникові знімки Maxar засвідчили, як окупанти крадуть українське зерно

Що продають окупанти

Насамперед окупанти почали рекламувати продукти як "херсонські" – молоду картоплю та огірки. Згідно з фото, картопля коштує 40 – 65 рублів за кілограм, огірки – 50 рублів за кілограм.

картопля і огірки
У Криму продають картоплю та огірки "з Херсона" / Фото "Крим.Реалії"

На ринках з'явилась полуниця

Наступною на ринках в тимчасово окупованому місті почала з'являтися полуниця. Від початку ягідного сезону її возять щодня. Ягоду продають за 150 – 200 рублів за кілограм.

полуниця
"Херсонська" полуниця на ринках Севастополя / Фото "Крим.Реалії"

Окрім овочів та продуктів, у продажі помітили желатин та ванільний цукор. Однак вони мають українську торгову марку – "Мрія".

цукор і желатин
Українські желатин і цукор у продажі в Криму / Фото "Крим.Реалії"

На продуктах пишуть "привіт з України"

Окупанти не соромляться і "оригінально" підписують цінники на продуктах – наприклад, "смак дитинства", "найкраще", навіть "привіт з України".

Продають і засоби гігієни

Також у магазинах Севастополя з'явилася парфумерія і засоби гігієни з України:

  • шампуні;
  • креми;
  • масла.

До речі, у кримському Джанкої зняли відео, де росіяни перевантажують товар із краденої фури у свою. За інформацією журналіста Дениса Казанського, продукцію на півострові "зливають" російським перекупникам, які і везуть товар до Росії.

Росія краде українське зерно

Російські загарбники заблокували українські порти, а самі продовжують красти наше зерно. Чергові докази – на нових супутникових знімках Maxar.

На фото видно, як 2 російські судна пришвартувалися біля зернових силосів, де і зсипають з конвеєра зерно. Потім вони покинули порт.

За інформацією Запорізької обласної військової адміністрації, росіяни лише упродовж 20 травня вивезли з регіону 10 машин по 30 тонн зерна.

Відомо також, що окупанти безперешкодно вивозять вкрадене наше зерно до Сирії. Туреччину просять втрутитися в цю ситуацію.

Яка ситуація на Херсонщині

До теми – Росія везе крадене українське зерно до Сирії: дивіться відео