Про стосунки країн висловився речник російського президента Дмитро Пєсков. Напередодні він виступив в ефірі білоруського телеканалу ОНТ.

Читайте також Розгнівали Росію: у Кремлі "палає" від результатів зустрічі Зеленського й Байдена

У Кремлі – риторика незмінна

Ви самі знаєте, яка у нас зараз "дружба" з Україною. Та це не означає, що ми втратили свої родинні стосунки з українським народом,
– заявив прессекретар Путіна.

На цьому Пєсков вирішив не зупинятися й заговорив, що "зросла кількість українців, ошуканих пропагандою". Далі речник очільника Кремля побідкався, що вони, мовляв, починають ненавидіти Росію. "Все одно ми всі слов'яни, і ми дійсно родичі", – наголосив він.

Раніше про "братні народи" говорив Путін

  • Наприкінці червня російський президент відзначився черговою антиукраїнською заявою. Він сказав, що не бачить різниці між українцями та росіянами.
  • Так Путін пояснив, чому України немає у списку "недружніх до Росії країн". Він цинічно говорив про "один народ, який належить до одного історичного і духовного простору".
  • За даними опитування соцгрупи "Рейтинг", більшість українців з такою тезою лідера держави-агресорки не погодилися (55%). Водночас 41% підтримують висловлювання Путіна.