Економіст Максим Блант озвучив думку 24 Каналу, що після візиту російського диктатора в Північну Корею 18 червня, Росія планує отримати від КНДР радянське озброєння, аби мати можливість продовжувати війну в Україні. Додатково, з його слів, Путін хоче використовувати населення республіки, як дешеву робочу силу.

Дивіться також Дуже тривожні події: ексспівробітниця ЦРУ прокоментувала співпрацю Росії з КНДР

Розмови про використання робітників КНДР ведуться давно

Блант зауважив, що наразі в Росії повна біда з міграційною політикою. З його слів, з одного боку бігають представники відомств економічного блоку й сільського господарства, які збентежені з приводу того, що їм не вистачає сезонних робітників. З іншого боку тиждень тому голова слідчого комітету розповів, як він ловить мігрантів та відправляє на фронт. Чиновник пишається тим, що це позбавляє людей, які приїжджають з Узбекистану й Таджикистану, бажання прибувати в Росію.

З північнокорейськими робітниками все простіше. Вони будуть робити те, що їм скажуть. Думаю, що це питання було предметом для перемовин між Путіним і Кім Чен Ином. Розмови про використання корейської робочої сили, в тому числі й на окупованих територіях, ведуться з початку війни,
– озвучив Блант.

Російський диктатор 18 червня побував в КНДР. Там Путін провів зустріч з Кім Чен Ином, в результаті якої було підписано договір про "всеосяжне стратегічне партнерство". Країни мають на меті розробити альтернативні системи торгівлі, оскільки перебувають під санкціями. Крім того, хочуть підтримувати одне одного в разі, якщо на одну з країн буде здійснено напад.