Раніше російські окупанти завдавали фактично лобові атаки та бої безпосередньо у містах. Про це 24 каналу розповів військовий експерт Дмитро Снєгирьов.

До теми Для вивозу краденого металу та зерна окупанти відновлюють залізницю у Маріуполі

На жаль, зараз у Луганській області фіксують стрімке просування ворога. Для постачання паливо-мастильних матеріалів та боєзапасів окупанти використовують залізницю.

Росія розглядає можливість відновлення прямого залізничного сполучення для вирішення як військових, так і економічних питань,
– розповів Снєгирьов.

На його думку, це сигнал окупаційних російських сил, що вони ніколи не віддадуть захоплену територію Донецької та Луганської області, а також сухопутний коридор до Криму.

"У Луганську перебуває представник тимчасово окупованого Криму, який розв'язує питання відновлення залізничного сполучення між окупованими територіями Донецької та Луганської областей та Кримом", – наголосив військовий експерт.

Окупанти використовують порт у Маріуполі

Крім того, росіяни розмінували порт у Маріуполі. Його окупанти теж використовуватимуть як для військової, так і економічної логістики. Снєгирьов додав, що зараз росіяни використовують тактику більш скороченого логістичного постачання.

Нагадаємо, що, за даними Генштабу, на Слобожанському напрямку російські окупанти взялися відновлювати залізничну інфраструктуру в районі Куп'янська. Це необхідно ворожим військам для оперативного перекидання вантажів.

Дмитро Снєгирьов про нову тактику ворога: дивіться відео

Яка ситуація на Донбасі: останні новини в з фронту

  • Президент України Володимир Зеленський під час свого вечірнього звернення за 23 травня розповів, що росіяни кинули всі сили на Донбас. Наразі там спостерігається найвища активність за весь час.
  • Загарбники хочуть взяти під свій контроль всю територію Донецької та Луганської областей. Тому вони випалюють все живе на своєму шляху.
  • За словами президента, Донбас ще ніколи не бачив такої війни – росіяни руйнують абсолютно все.
  • Лише за добу 23 травня російські окупанти обстріляли 38 населених пунктів в Донецькій та Луганській областях, при цьому зруйнували й пошкодили 62 цивільні об'єкти.
  • На Луганщину Росія стягнула 25 батальйонних тактичних груп. Орієнтовно в кожній до 500 людей. У загальному це близько 12,5 тисячі окупантів.
  • Втім, Збройні Сили України впевнено та мужньо дають відсіч ворогу. За 23 травня українські захисники й захисниці зі складу угруповання ООС відбили на Сході 16 атак ворога.