Адже 90-ті відзначилися економічним занепадом та загостренням криміногенної обстановки, що наразі і відбувається у Росії. Про це 24 Каналу зазначив політолог Валентин Гладких.

Дивіться також Марять про "взяття Києва" та "квартиру на Печерську": окупанти зняли пропагандистське відео

Повернення у 90-ті

Кінець 80-х – початок 90-х запам'ятався соціальними та економічними викликами. В один день люди перетворилися з комсомольців на рекетирів, зазначив Валентин Гладких. Всіх очікував період талонів, безкінечних черг та порожніх магазинів. А вже за декілька років і погіршення безпекової ситуації.

Не думаю, що в Росії змінилася криміногенна ситуація навіть в 2000-х чи зараз, якщо почитати їхню кримінальну хроніку – "90-ті відпочивають". Скільки цих в'язнів повернулося з війни. Так, це будні (росіян – 24 Канал). Кожен день трапляються кримінальні речі,
– сказав політолог.

Ймовірно, до такого сценарію пропагандисти і готують населення. Адже ситуація лише погіршуватиметься. Як у першому випадку з економікою, так і другому з безпекою.

"Економічні складнощі вже відбуваються. Зокрема, мовиться про санкції – їхня дія почала бути більш помітною для решти росіян. І в частині погіршення криміногенної, безпекової ситуації. Ці два складники складуться до купи і результати будуть. Найцікавіше все попереду", – резюмував Гладких.

Російська пропаганда: останні новини

  • Риторика пропагандистів щодо війни змінилася. Вони вже не розповідають своїй аудиторії про швидку перемогу. Тепер вони кажуть, що зробити це непросто, бо у нашої країни є потенціал і допомога партнерів.
  • Пропагандистка Ольга Скабєєва в одному зі своїх ефірів визнала, що Крим – це Україна. Їй довелося швидко виправдовуватися перед гостями у студії.
  • Виховання "всенародної любові" до Путіна перетворилося на справжню диверсію проти "пєрвого". Так, у Росії випустили календарі на 2024 рік з Путіним у головній, але дуже неоднозначній ролі.